5.ročník "Turnaje Vítězů" opět bavil fotbalem a skvělou atmosférou

22.6. 2018
5.ročník "Turnaje Vítězů" opět bavil fotbalem a skvělou  atmosférou.
      Jedinečný fotbalový turnaj v mládežnických kategoriích pořádaných v duchu popularizace fotbalu se podařilo již po páté uspořádat pro kluky a holky, kteří vyhrají své krajské soutěže a krajské přebory řízené VV MSKFS. V neděli 17.6. 2018 od 9.00 hod. bylo  opět  na co koukat.
     Přestože organizátoři turnaje museli tentokrát s turnajem do Karviné, nebylo to "na škodu, ba naopak". Vstřícnost MFK Karviné, která umožnila bezmála 180 dětem se " pobavit fotbalem ", je přinejmenším za poděkování a zveřejnění. .
     V areálu Kovony Karviná byla na jedničku připravena obě hřiště, šatny pro hráče, zázemí pro organizátory, hosty a samozřejmě diváky, kteří nešetřili kilometry, aby zhlédli své vítěze na turnaji.
      Utkání v kategorii U15 nejlépe zvládli kluci z Baníku Ostrava, kteří své soupeře přehráli a tak  po zásluze obhájili první místo z loňského roku. V kategorii U13 velkým překvapením byl tým z Kobeřic, který se stoprocentně chopil své příležitosti a po vynikajících výkonech získal první místo na turnaji a tak po zásluze si odvezl putovní pohár Turnaje Vítězů do Kobeřic.
      Tvář turnaje Daniel Holzer se na poslední chvíli omluvil, byl povolán do týmu AC Sparty Prahy, nicméně s Danielem počítají organizátoři i v příštích letech, sdělil Jaromír Nadhajský. Turnaj obohatili svou účastí jiní ne méně zajímaví hosté - poháry a medaile všem účastníkům - vítězům svých krajských soutěží předávali předseda VV MSKFS Karel Kula, hráči MFK Karviné a reprezentanti mládežnických týmů Jiří Ciupa a David Egri, spoluorganizátor a marketingový manažer MFK Karviné ing. Ondřej Hanzel a za generálního partnera turnaje Media Walk Jaromír Nadhajský.
Pořadí na turnaji: 
U13:

1. TJ Sokol Kobeřice

2. FK Darkovičky

3. FC Baník Ostrava

4. 1.FK Spartak Jablunkov

 U 15:
1. FC Baník Ostrava 
2. FK Darkovičky

3. FC Kopřivnice

4. TJ Sokol Kobeřice

5. 1.FK Spartak Jablunkov

    "Turnaj jako každý rok splnil svá očekávání, všichni se bavili mládežnickým fotbalem , odehrála se skvělá, velmi pohledná utkání, fandilo se, hráči se ukázali  trenérům a skautům, kteří i tentokrát si nenechali ujít tuto příležitost,  v neposlední řadě byli hráči i trenéři za své celoroční snažení, vítězství v soutěžích, přímo na hřišti a především z rukou těch nejpovolanějších - bývalých i současných reprezentantů, funkcionářů .... odměněni," uvedl ředitel turnaje Mgr. Libor Plhoň.

   |"Máme velkou radost, že o tomto turnaji, který podporujeme, se hovoří i v jiných krajích, "uvedl předseda VV MSKFS Karel Kula na závěrečném sezení organizátorů turnaje, který mimo jiné dále uvedl, že "se chystá schůzka s Olomouckým a Zlínským krajským fotbalovým svazem, kde se projedná možnost rozšířit turnaj do dalších krajů", potvrdil generální partner turnaje Jaromír Nadhajský.

Více o turnaji a o tom, jak to bude příští rok, najdete na stránkách www.turnaj-vitezu.cz a na facebooku Turnaje vítězů

Další

v diskusi je 0 příspěvků

Diskuze
Napsat nový komentář
obrázek na pozadí